НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Друга ліга. Десна – Скала 1:2. Вольова… поразка Десни ###

«Десна» (Чернігів) – «Скала» (Моршин) 1:2

Голы: Алаєв, 2 – Коропецький, 28, 83

«Десна»: Литвин, Панчук, Гетьман, Єлісєєв, Таран, Олійник (Тітомир, 67), Велієв, Рева (Проценко, 71), Гулордава (Волков, 71), Алаєв, Кожем’яченко

«Скала»: Михалевич, Сухоцький, Мазур, Білий, Рустамов, Сиващенко, Дністрян, Ширай (Гончарук, 32), Бесараб, Коропецький, Єрмаченко

«Десна», втративши тиждень тому шанс очолити турнірну таблицю (а з ним і друге місце), не зуміла реабілітуватися перед малочисельними чернігівськими вболівальниками. А починалося все доволі оптимістично…

Вже на 2-й хвилині перша ж атака чернігівців завершилася голом. Алаєв в районі 11-метрової позначки встиг не лише прийняти безперешкодно м’яч, а й розвернутися, глянути на ворота і прицільно обвідним ударом прообити прямо під стійку. М’яч стукнувся в штангу і відлетів у ворота. Власне, це була чи не єдина помилка захисту гостей за перші 85 хвилин гри.

Гості, яких активно підтримували восьмеро ультрас зі Стрия, оговтувалися недовго. За 3 хвилини сильним ударом зі штрафного пильність Литвина перевірив Бесараб. М’яч пролетів трошечки вище воріт, хоча голкіпер «Десни» контролював ситуацію.

Після такого початку гра заспокоїлася. Гості ніяк не могли організувати масовану атаку і гострих моментів не створювали, а чернігівці внаслідок певних тактичних перестановок втратили флангову активність, яка приносила результат в попередньому домашньому матчі проти хмельницького «Динамо». Справа в тому, що керманич «Десни» чомусь пересунув Олійника на лівий фланг півзахисту, а Тарана звідти опустив в захист. От і вийшло, що активні зазвичай крайки знаходилися не в своїй тарілці.

Власне, Олійник за весь час запам’ятався лише одним епізодом, коли на 22-й хвилині змістився в центр, отримав вертикальний пас від Гулордави врозріз між двома захисниками і, вийшовши майже сам на сам, (по обидва боки «висіли на плечах» суперники) пробив поруч зі стійкою.

А потім вже вкотре за сезон голкіпер «Десни» Литвин допоміг відзначитися супернику. Він невиправдано вискочив з воріт аж за межі штрафного майданчика, але випередити капітана галичан не встиг. Коропецький опинився на м’ячі першим і перекинув шкіряну кулю черезх голкіпера у порожні ворота. Хоча в цьому епізоді і захисники, які відпустили суперника, винні не менше ніж голкіпер.

А за 5 хвилин гості могли вийти вперед. Білий підхопив м’яч неподалік штрафного майданчика «Десни» і несподівано пробив з-під захисника. М’яч влучив у стійку, прокотився по лінії воріт за спиною Литвина і вже потім його підібрали захисники «Десни».

Другий тайм чернігівці почали активніше і надовго закрили футболістів «Скали» на їх половині поля. Але моментів для взяття воріт все одно було вкрай мало. Можна згадати хіба що постріл Велієва метрів з 20-22. Перед воротарем «Скали» стояв Кожем’яченко, який в останню мить відхилився, пропускаючи м’яч. Як встиг зреагувавати Михалевич, який не бачив польоту м’яча, – невідомо. Але з нижнього кута шкіряну кулю голкіпер витягнув.

Гості захищалися впевнено і навіть іноді втікали в контратаки, одна з яких завершилася небезпечним штрафним ударом метрів за 23-25 від воріт «Десни». Бесараб бив на силу, Литвин відбив м’яч вбік і Єрмаченко добивав вже з дуже гострого кута, і влучив у стіку з зовнішьного боку воріт.

А от друга гостра контратака завершилася голом. Коропецький отримав довгу передачу через півполя, вдало прийняв м’яч, обіграв Гетьмана, на замасі прибрав Литвина і забивав вже в порожні ворота. 1:2.

От тільки після цього футболісти «Десни» взялися за справу як слід і поротягом останніх 5-6 хвилин (включаючи компенсовані арбітром) могли забивати тричі.

1. Волков, який дуже вдало вийшов на заміну, втік від суперників і з правого кута штрафного майданчика зльоту бив в дальню «дев’ятку». Михалевич в карколомному стрибку кінчиками пальців переправив м’яч в хрестовину воріт.

2. Подача кутового і Кожем’яченко, за яким не вгледіли захисники, з 3-4 метрів головою розстрілює ворота. Михалевич зумів скластися і відбити удар.

3. Знову Волков. Після подачі з правого флангу від Панчука він виграв верхову боротьбу і головою підрізав м’яч в дальній кут воріт. Вже й воротар не міг нічого вдіяти, проводжаючи снаряд поглядом. Але м’яч пролетів в кількох сантиметрах від стійки воріт.

Поразка опускає «Десну» ще нижче, а «Скала» обходить чернігівців в турнінрій таблиці

P.S. Досить кумедною виглядала ситуація з кольорами суперників. Ультрас зі Стрия протягом матчу скандували «зелено-малинові, вперед!», а чернігівські фанати гнали «Десну» вперед за «бело-сініє цвєта!». В той час, як «деснянці» вкотре вже вийшли на поле в зеленій формі, а футболісти «Скали» відіграли матч в білих футболках і синіх трусах.

Деякі «вболівальники», що приходять на стадіон раз на півроку поплювати «сємачкі», більшу частину гри вболівали за «своїх», орієнтуючись на колір шаликів і скандування фанатів.