НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Десна - Арсенал 0:0 ###

Першим суперником «Десни» під час підготовки до старту чемпіонату України 2009/10 в першій лізі став серйозний суперник. До Чернігова завітав столичний «Арсенал» в бойовому складі - з колишніми збірниками Воробеєм і Шершуном (Реву, Матюхіна і Закарлюку в цей список теж можна додати).

«Десна» - «Арсенал» 0:0

«Десна» (перший тайм): Яковець, Чуланов, Щедраков, Кузнєцов, Старенький, Євстафієв, Кобець, Скарлош, Зейналов, Войнаровський, Кравченко.

«Десна» (другий тайм): Лавренюк, Попов, Боровков, Мамутов, Ковальчук, Боргун, Сердюк, Бондаренко, Кандауров, Кожем’яченко, Гребінюк.

«Арсенал» (перший тайм): Рева, Ільницький, Євсєєв, Матюхін, Симоненко, Шершун, Гусєв, Закарлюка, Міколюнас, Заваров, Воробей.

«Арсенал» (другий тайм): Погорілий, Ільницький, Литовченко, Єщенко, Матюхін, Симоненко, Шершун, Хомин, Воробей, Мазілу, Жоземар.

Як не дивно, але гра різних за рангом команд виявилася рівною. Гості повинні були забивати після ударів Воробея, коли з лінії воріт м’яч виніс Щедраков і Мазілу (самовіддано під м’яч кинувся Боровков).

Чернігівці такими моментами похвастатися не можуть, але нагоди забити гол були. Насамперед у Гребінюка. В другому таймі кіпер «Арсеналу» Погорілий двічі відверто незадовільно зіграв на виході (чи не рано Заваров відмовився від послуг досвідченого Деонаса?) і Гребінюк головою замикав подачі з флангів. Нажаль, обидва рази форвард бив, м’яко кажучи, не найкращим чином.

Загалом же гра майже нічим не відрізнялася від першолігових баталій «Десни». Численна, як на товариську гру аудиторія (1,5 тисячі глядачів, думаю, було) стала свідком звично кволої гри чернігівців попереду і так само звично надійної гри біля власних воріт (за винятком 1-2 епізодів).

Хтось скаже, що столичні гості не дуже то й хотіли вигравати, мовляв, якби треба було – додали б швидкостей і зняли всі питання щодо переможця. Не згоден. І в якості аргументу запрошу Андрія Воробея. Нехай він пояснить, чому при ніби-то небажанні вигравати, він після свистка, що сигналізував про офсайд, не зупинився і забив гол. За що й отримав жовту картку.

Не менше ніж сама гра, цікавили вболівальників і незнайомі прізвища футболістів у складі «Десни» (і відсутність багатьох знайомих прізвищ також).

Після матчу наставник «Десни» відмовився розповідати щось про них, пославшись на те, що більшість з них, судячи з звітної гри, навряд чи продовжить кар’єру в Чернігові. Але «мертві» прізвища за допомогою якщо не тренера, то Інтернету, можна дещо оживити.

Отже, в матчі «Десна» - «Арсенал» за господарів зіграли відразу 10 потенційних новачків – по 5 в кожному з таймів. В першому – воротар Максим Лавренюк («ІгроСервіс»), захисник Дмитро Кузнєцов («Олімпія» Бєльци, Молдова), півзахисники Андрій Скарлош («Сталь» Д), Роман Войнаровський («Кримтеплиця»), форвард Сергій Кравченко («Гірник-Спорт»).

В другому – воротар Сергій Яковець («Енергетик»), захисники Володимир Попов («Сталь» Д), Євген Ковальчук («Медзь» Легніца, Польща), півзахисники Степан Боргун («Сталь» Д), Андрій Кандауров («Миколаїв»).

Також Михайло Дунець сказав, що він не ініціював жодного розставання футболістів «Десни» з клубом. Воротарі Ігор Вітів («Бананц» Вірменія), Андрій Федоренко (швидше за все – «Кривабас»), півзахисники Олександр Зарицький («Іллічівець»), Євген Пічкур, В’ячеслав Шарпар (обидва – «Волинь») і форвард Володимир Кілікевіч (на оглядинах в одному з клубів Молдови) самі вирішили пошукати щастя деінде. Хоча Федоренка і Пічкура керманичу «Десни» дуже хотілося би залишити в команді. Але ж не силою їх тримати…А от Тимур Рустамов, який не грав, команду не залишив, але й допомогти їй найближчим часом не зможе. Він отримав важку травму.

В подальших планах «Десни» гостьові товариські матчі з «Оболонню» (8 липня), «Арсеналом» (11 липня) і домашня гра з «Єдністю» (12 липня).