НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Динамо-2 1:1. На рівних ###

Десна 1:1 Динамо-2
Круковец 55   Дедечко 19
Литвин, Богатир, Бобович (Кумачов 64), Рустамов (Ярошенко 46), Гавриш (Яловець 83), Щедраков, Поліщук, Круковець (Алаєв 81), Ардальянов, Колодін, Кожем’яченко   Рева, Допілка, Зарицький, Бутенін, Федорів, Дедечко (Міщенко 78), Мілько, Федоров (Пінчук 55), Воробей (Кравець 71), Олійник (Зозуля 79), Сахневич
Предупреждения: Поліщук 42, Бобович 44   Предупреждения: Воробей 9, Допілка 64, Сахневич 77

“Здрастуй, перша ліго! Ми повернулися”. Після семирічного “переекзаменування” у другій лізі ці слова мовила наша “Десна”. І її прем’єрний матч нового футбольного сезону в рідному місті зібрав вісім тисяч глядачів. А така численна уболівальницька аудиторія зумовлювалася і тим, що суперником чернігівців цього дня було київське “Динамо-2”.

Розгромивши з рахунком 7:1 сумський “Спартак”, столичні футболісти після першого туру нинішнього чемпіонату очолили турнірну таблицю. І ця обставина, як і загалом авторитет “Динамо-2”, діяла на деснянців сковуюче. В усякому разі, це чітко проглядалося у першому таймі.

Щоправда, гольові моменти започатковували господарі поля. Йшла лише друга хвилина, коли потужним ударом м’яч спрямовував у ціль Дмитро Колодін, але Віталій Рева у каркаломному кидку відвів небезпеку. Втім, у дебюті поєдинку активніше й цілеспрямованіше грали гості. І, зрештою, на 19-ій хвилині вони відкрили рахунок. Денис Дедечко так “приклався” до м’яча і так його “підкрутив”, що чернігівський голкіпер Віктор Литвин залишився у ролі статиста.

Відновити ж рівновагу ще до перерви могли той же Колодін та Олександр Кожем’яченко. Але вони не спромоглися переправити м’яч у сітку навіть тоді, коли опинилися віч-на-віч з голкіпером. У свою чергу близьким до того, щоб подвоїти рахунок, був Денис Олійник, але, парирувавши шкіряну кулю на кутовий, чернігівців виручив Литвин.

Що стосується другої сорокап’ятихвилинки, то вона пройшла з деякою перевагою “Десни”. І її окрасою став справді майстерський маневр на 55-ій хвилині Валентина Круковця. Він стрімко увірвався у штрафний майданчик киян, обіграв на замасі двох оборонців і, побачивши перед собою незахищену площину воріт, вгатив туди шкіряну кулю.

Відзначимо, що на матчі був присутній знаменитий в українському футболі А.А.Біба, котрий зараз займається у київському “Динамо” селекційною роботою. За деякими даними, він цікавився молодими і перспективними гравцями “Десни”.. Але цього разу найбільш помітними у складі нашої команди були досвідчені виконавці. Приз глядацьких симпатій одержав вищеназваний Валентин Круковець. А кращим гравцем матчу було названо Володимира Поліщука, який і свій фланг оборони “закривавив”, і в атакуючих порядках своєї команди, створюючи гостроту, з’являвся. До речі, свого часу, більше десяти років тому, Володимир виступав за “Динамо-2”.

Додамо, що на післяматчевій прес-конференції старший тренер “Динамо-2” Володимир Онищенко, зокрема, зазначив, що “у грі були яскраві фрагменти, які принесли задоволення глядачам. А головний тренер “Десни” Олександр Томах наголосив:

- Після фінального свистка ми привітали хлопців з першим очком, здобутим у першій лізі. І – головне! – з тим, що вони на рівних зіграли з одним із фаворитів першої ліги. Гра складалася таким чином, що ми могли як програти, так і виграти. Гольові моменти у нас були. Взагалі ж результатом матчу задоволені. І грою – теж. Тож хочеться сподіватися, що успішне протистояння з “Динамо-2” сприятиме швидшій адаптації “Десни” у першій лізі.

Серед шести команд, які набрали у двох турах максимальну кількість очок, і ФК “Львів” – команда, з котрою 1 серпня“Десна” проведе у гостях черговий календарний матч.