НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Фенікс-Іллічівець 0:0. Сухіше не буває ###

"Десна" - "Фенікс-Іллічівець" 0:0

Десна: Сиротюк, Боровков, Чуланов, Сангаре (Маклаков, 69), Комягін (Максименко, 50), Євстафієв, Щедраков, Кобець (Рудой, 81), Бабор, Кучеренко (Старенький, 78), Буняк (Буленок, 60).

Фенікс-Іллічівець: Капінус, Возний, Мамонов (Станіслав, 46), Шевченко, Калініченко, Батраченко (Мустафаєв, 46), Патула (Грищенко, 67), Данченко, Голенков, Саванчук (Дяченко, 51), Прокопченко.

Відійдемо від традиційної схеми огляду матчу - хронологічного викладення подій. Насамперед тому, що викладати практично нема чого. Краще зупинимося на окремих лініях.

Воротар

Впевнено відстоявши заключні поєдинки минулого чемпіонату Андрій Сиротюк, схоже витіснив з основи нестабільного на виходах Нікітенка. По матчу з кримчанами жодних висновків робити не варто - гострих моментів, які можуть зробити з кіпера героя або антигероя, не було.

Захист

Нарешті Мамаді Сангаре вперше за час перебування в «Десні» (принаймні в домашніх матчах) зайняв звичну для себе позицію правого захисника. В атаку ходив мало, але в захисті в першому таймі відіграв чудово і був найкращим на полі у складі «Десни». Однак після перерви почав грати так само, як і товариші по команді, тобто повільно. Декілька разів випускав суперників і врешті був замінений. Місце на лівому фланзі зайняв Комягін, який часто підключався до атак і змарнував принаймні дві непогані нагоди. Спочатку в середині 1-го тайму він отримав в районі 11-метрової позначки пас з правого флангу від Бабора, але запустив м’яч значно вище воріт. А через дві хвилини у боротьбі з Голенковим зумів вдарити по воротам точно. Однак Капінус по-гандбольному, (бачили як в цьому виді спорту кіпери стрибають, намагаючись відбити 7-метровий штрафний кидок?) вистрибнувши і розкинувши навмання руки і ноги, зумів відбити постріл, який Комягін завдавав з лінії воротарського майданчика.

В центрі діяли Боровков і Чуланов. Грубо не помилялися, але бити здалеку суперникам дозволяли. Щоправда ті робили це неточно.

Півзахист

Кобець, а особливо Щедраков з Євстафієвим грали переважно на руйнування. Тому атакуючі дії переважно йшли через Кучеренка і Бабора. Відверто кажучи, швидкості всій п’ятірці помітно не вистачало. Кучеренко з усіх стандартів на своєму рівні виконав лише 1 (після штрафного з «точки Андрія Шевченка» м’яч нікого не торкнувся і Капінус, який чекав на рикошет лише в останній момент відбив шкіряну кулю).

Напад

Просто жах. Відмовившись від послуг Слабишева і Швеця, втративши через чергове пошкодження Постолатьєва, і запросивши 18-річного студента, який до цього виступав тільки за аматорів, Буняка, «Десна» сама себе загнала в глухий кут. В старті вийшов той самий новачок з Тернопільщини. Його здобутки - 1 удар за годину. Це на 10-й хвилині він несильно головою пробив по воротам. Його тезка – Віталій Буленок свої півгодини відіграв з тим же «успіхом» - жодного гострого моменту чи удару. І лише ще один новачок – Юрій Максименко – аж двічі (!) неточно бив по воротах Капінуса.

Гості

Від самого початку хвилини до 15-ї повністю перебігали господарів. Батраченко ледь не забив прямо з кутового. Саванчук кілька разів обігравав суперників (щоправда, загравався, пас не віддавав і м’яч згодом втрачав - користі з його дриблінгу не було). Прокопченко з Данченко серією рикошетів і передач пройшли майже весь захист, але «напоролися» на «останнього з могікан» - Боровкова. Саванчук з гострого кута не влучив в дальній кут…

Потім ще й Батраченко зіпсував класну нагоду. Штрафний прямо по центру метрів з 23-х він виконав просто жахливо – на 5 метрів вище воріт і на 10-12 правіше від них.

Згодом гра вирівнялася і заспокоїлася. Причому аж до фінального свистка заспокоїлася.

Промінь світла в «сірому» царстві

І наостанок слід згадати два насправді гострих моменти. Суперники створили їх по одному за 93 хвилини гри.

На 33-й хвилині Євстафієв ударом головою завершував навіс з кутового. М’яч «облизав» стійку не з того боку, з якого б хотілося глядачам на стадіоні.

А на 80-й хвилині Мустафаєв, який надзвичайно активно діяв протягом другого тайму на правому фланзі, звідти навісив на лінії воротарського майданчика. Ніхто з захисників до м’яча не дотягнувся, а Голенков, який від такого подарунка розгубився не зумів як слід пробити. Хоча йому вже ніхто не заважав.

Епіграф

Єдині позитивні емоції чернігівським вболівальникам подарував… інформатор по стадіону. На останніх секундах гри він оголосив про те, що у Львові за 2 хвилини до завершення гри ФК «Львів» перемагає «Шахтар» з рахунком 2:0 (матчі відбувалися паралельно). Стадіон вибухнув овацією. Не своїм, так галичанам поаплодуємо…