НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Геліос 2:2. На мажорній ноті фінішувати не вдалось ###

Кучеренко 25, Постолатьєв 27   Лебединець 38 (пен.), Горкун 43
Литвин, Щедраков, Боровков, Панчук (Круковець, 85), Рустамов, Єрмоленко, Бабор (Соколенко, 74), Кобець (Кожем’яченко, 84), Кучеренко, Бобович (Колодін, 53), Постолатьєв   Качоренко, Лебединець, Аніщенко, Плехтяк, Волошин, Погорєлов, Сизихін, Федосенко, Бессалов (Тарасенко, 68), Візенок (Ільєв, 90+2), Горкун (Пономаренко, 83)
Попередження: Єрмоленко 31, Боровков 67   Предупреждения: Плехтяк 27, Візьонок 54, Горкун 75, Федосенко 79
Нереалiзований пенальтi: Єрмоленко 27

Останній матч цього року чернігівці виграти не змогли. З одного боку, можливостей заробити три очки було вдосталь і можна вкотре скаржитися на вибрики Фортуни. А з іншого… хто нам винен, що не зуміли втримати відчутну перевагу в рахунку?

З перших хвилин чернігівці почали тиснути на ворота Качоренка. Кобець головою бив небезпечно – вище воріт, Кучеренко зі штрафного (майже прямо по центру метрів з 23-25) – Качоренко зреагував на потужний удар, Постолатьєв зовсім трошки не встиг, аби замкнути передачу Бабора… Гості відповіли надзвичайно гостро. Візенок опинився без нагляду в штрафному майданчику «Десни» і миттєво пробив в бік воріт. Завадити міг лише Литвин, але потреби не було - з вигідної позиції 4-й номер гостей пробив вище воріт.

А в середині тайму перевага «Десни» оформилась в два голи. Спочатку Постолатьєв на фланзі обіграв суперника і прострілив у воротарський майданчик, де першим на м’ячі опинився Кучеренко. 1:0. А через півтори хвилини той таки Кучеренко обіграв в штрафному капітана гостей Аніщенка і отримав по ногах від Плехтяка. Пенальті виконував Єрмоленко, але пробив дуже несильно і Качоренко зумів відбити удар. Щоправда – прямо перед собою, і Єрмоленко зумів виправитися, добивши м’яч у сітку.

Після цього «деснянці» збавили оберти, а гості, слід віддати їм належне не знітилися і довели, що вміють тримати удар. Отримавши можливість більше контролювати м’яч «сонячні» почали атакувати набагато частіше. Одна з атак завершилась штрафним ударом неподалік від штрафного майданчика. Удар Волошина був зупинений рукою Панчука, який стояв у стінці і пенальті тепер вже був призначений в бік чернігівців. Лебединець розвів Литвина і м‘яч по різних кутах. А ще за 4 хвилини гості зрівняли рахунок. Візенок пройшов флангом і зумів віддати пас в штрафний майданчик, звідки Горкун підрізав м’яч в дальній кут воріт.

Другий тайм пройшов за тотальної переваги «Десни». Гості всього кілька разів зуміли наблизитися до воріт Литвина, але справжньої небезпеки не створили. Натомість, чернігівці мали, як мінімум, три реальні нагоди відзначитися. Рустамов головою бив в дальній кут і лише кількох сантиметрів не вистачило аби м’яч потрапив у ворота, Кобець і Кучеренко розіграли подвійну «стінку» і останній метрів з 20 «вистрелив» по воротах. Качоренко врятував. Простріл з лівого флангу не зумів ніхто з чернігівців замкнути і м’яч прострибав вздовж лінії воріт.

Весь інший час харків’яни по-хокейному кидалися під кожний удар гравців «Десни», а де не встигали - фолили. Причому робили це так часто, що через деякий час арбітр матчу вже звик до такої гри і фіксував порушення правил з боку «сонячних» навіть там, де можна було дозволити продовжувати гру. От що значить репутація, напрацьована за перші хвилин 60-70.

В підсумку нічия 2:2 і епізод, який надзвичайно смердить. В компенсований арбітром гості провели заміну. Візенок з поля йшов зі швидкістю равлика, чим викликав потужний гул невдоволення з боку трибун і образливі вигуки на свою адресу. Залишивши поля півзахисник гостей «відповів» явно неадекватно - показавши глядачам середній палець. В свою чергу вболівальники відповіли кількома сніжкам в бік лави запасних «Геліоса». Після цього ситуація взагалі вийшла з-під контролю. Візенок тепер тикав «факи» вже обома руками, до нього приєдналися й інші харків’яни, а з трибун полетіли снігові снаряди, кількість яких підрахунку не піддавалась. Звісно, «Десна» знову буде справедливо оштрафована, але хотілось б отримати адекватну оцінку і діям Візенка і Ко. Агов, ПФЛ! Дискваліфікація за такі речі в регламенті передбачена?