НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Кримтеплиця 1:1. Десна фінішувала. Далі буде? ###

Голи: Єрмоленко 25 - Діабі 24

«Десна»: Пилипенко, Анеліков, Боровков, Гітченко, Стоян (Рустамов, 61), Костюченко (Орєхов, 77), Кобець (Антонов, 88), Єрмоленко (Сердюк, 88), Кондратюк, Старенький, Грибанов (Кожем’яченко, 90+1).

«Кримтеплиця»: Бандура, Візавер, Бойко, Щедраков, Антонюк, Прийомов, (Симончук, 46), Печонкін (Саранчуков, 81), Абляметов, Кучеренко, Зубко (Сгінухін, 46), Діабі (Трухін, 72).

Попередження: Боровков – Абляметов, Сгінухін

Подивитися на можливо останній матч чернігівської «Десни» прийшло не більше 2 тисяч вболівальників. Вони ще раз переконалися: за грою, яку демонструє команда, їй треба думати не про існування, а про боротьбу за найвищі сходинки турнірної таблиці.

Щоправда, по перших хвилинах матчу, який проходив за серйозної спеки (за 40 хвилин до гри термометр фіксував +34 градуси), такі висновки робити було важко. Футболісти не вмикали високих швидкостей і перший удар в бік воріт стався аж на 16-й хвилині - Печонкін здалеку приклався до м’яча, але Пилипенко намертво взяв удар.

Це був немов сигнал, після якого «Десна» видала чудовий відтинок матчу, коли протягом 6 хвилин, чернігівці могли забивати щонайменше тричі. Спочатку багатоходівка в центральному колі з 4-5 коротких пасів і шикарна діагональ через півполя на хід Старенькому. Вінгер «Десни» легко втік від Абляметова, але не зумів приборкати стрибаючий на пересушеному газоні м’яч. Вихід сам на сам ударом не заверишився. За хвилину Гітченко потужно пробив метрів з 30-32 – Бандура відбив м’яч прямо перед собою, але на добивання ніхто з «деснянців» навіть не смикнувся.

Ще за хвилину Єрмоленко накрутив на правому куті штрафного Антонюка, втік до лицьової лінії звідки навісив в центр і назад - на 11-метрову позначку. Старенький бив звідти головою в «дев’ятку», але трішечки не влучив (справедливости ради слід відзначити, що Бандура ніби-то контролював верхній кут воріт).

Тут же справжню карусель в чужому штрафному знову створив Єрмоленко, який легко обіграв Щедракова і Антонюка. Пробити йому завадили, але м’яч підхопив Кобець і пробив впритул зі стійкою. Нажаль, не з того боку, як хотілося вболівальникам «Десни».

Гол назрівав і забив його… Діабі. Подача Антонюка з правого флангу (лівий захисник кримчан за кілька секунд до того подавав кутовий і не встиг повернутися на рідний фланг) і високий африканець легко головою відправляє м’яч в сітку «Десни».

Цікаво, що за кілька хвилин до того ультрас «Десни» вивісили розтяжку адресовану керівникам клубу з текстом, «ФУТБОЛИСТЫ НЕ НЕГРЫ – ЗАБЕСПЛАТНО ИГРАТЬ НЕ ДОЛЖНЫ». Цікаво, чи знає Діабі, що він повинен грати задарма? -

Чернігівці не довго горювали і менш ніж за хвилину зрівняли рахунок. Знову рейд правим флангом Єрмоленка, знову він, немов вчорашнього випусника ДЮСШ, обігрує колишнього партнера по «Десні» Щедракова, і б’є в дальній нижній кут. М’яч пролетів під рукою Бандури і затріпотів у сітці.

До кінця тайму команди створили ще по одному моменту, але якщо удар Діабі з дуже гострого кута відбив Пилипенко, то Кондратюку винуватити голкіпера суперників не треба – півзахисник «Десни» бив у напівпорожні ворота (Бандура стояв на одному коліні) з 6-7 метрів і примудрився не влучити в рамку.

Друга половина зустрічі виявилася значно нуднішою. Кримчани грали дещо активніше, але реальної небезпеки гості так і не створили (здалеку били Симончук (повз ворота) і Кучеренко (в руки голкіперу). Натомість «Десна» грала на контратаках, щоправда з тим же успіхом – без гострих епізодів біля чужих воріт.

Так тривало аж до 74-ї хвилини, коли подача зі штрафного з правого флангу ледь не принесла чернігівцям перемогу. Було не зовсім зрозуміло, хто ж виграв повітря: Грибанов чи захисник «Кримтеплиці», але після удару головою м’яч влучив у стійку, прокотився по лінії воріт і вийшов за лицьову лінію…

Тут же Кучеренко відповів ударом зі штрафного в дев’ятку. Пилипенко був на висоті.

На останніх хвилинах Кожем’яченко і Саранчуков обмінялися небезпечними ударами головою (обидва неточно), а команди закінчили матч нічиєю. Лише з однією різницею: «Кримтеплиця» завершила сезон, а от що завершила «Десна» буде зрозуміло пізніше. Є небезпідставні побоювання, що ювілейний рік (у квітні виповнилося 50 років з дня першого офіціного матчу чернігівської команди в чемпіонатах СРСР) стане останнім.