НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Іллічівець 1:2. Перший екзамен результату не приніс. Будуть переекзаменовки ###

Десна 1:2 Іллічівець
Рустамов 34   Соляник 2, Оберемко 44
Никитенко, Боровков, Панчук (Колодин,74), Чуланов, Рустамов, Щедраков, Маткевич (Бабор,58), Покаринин (Соколенко,82), Кучеренко, Круковец (Кожемяченко,61), Кобец (Ермоленко, 90)   Шуховцев, Мальцев, Красноперов. Есин, Шевелюхин, Соляник, Оберемко, Яворский, Мазуренко (Скоба, 90+1), Мельник (Ивашко, 88), Лима (Кондратюк, 77)
Попередження: Чуланов 22, Щедраков 42, Колодін 78, Боровков 89   Попередження: Оберемко 19, Краснопьоров 33

Цікаво, звідки ПФЛ отримує дані щодо кількості глядачів на матчах? Офіційна цифра в сім з половиною тисяч занижена мало не вдвічі. Таку кількість вболівальників, що була на трибунах під час матчу «Десна» - «Iллічівець» до цього часу збирав лише приїзд «Шахтаря» в рамках Кубку Украіни два роки тому. Стадіон був заповнений повністю! Лише невеликі прогалини були помітні на двох дальніх від входу секторах. 14 тисяч було. Гарантую. І підтримка команди була класна, і після матчу глядачі аплодували команді, і футболісти пішли до фанатської трибуни подякувати& Для повного щастя не вистачило лише позитивного результату.

Вже на 2-й хвилині гості повели в рахунку. Це Руслан Соляник вдало спіймав м яч на ногу і з 30 метрів бабахнув в бік воріт. Нікітенко чи то не бачив кулю з-за спин гравців, чи то просто запізнився з кидком. В будь-якому разі м яч чітко потрапив в нижній кут воріт. Після цього маріупольці на деякий час затисли розгублених «деснянців» на їх половині поля і постійно закидали м яч в штрафний майданчик на міцного Ліму. Чесно кажучи, було страшно. Але, на щастя, господарі зуміли нейтралізувати бразильського легіонера і поступово вирівняли гру. Перший небезпечний момент біля воріт Шуховцева виник на 27-й хвилині. Гості порушили правила майже біля правого кутового прапорця. Такий собі штрафний-кутовий (хто знається на хокеї на траві - зрозуміє) подав Кучеренко, «вірні ленінці» відбились, але мяч потрапив до Панчука. Удар захисника в акробатичному стрибку відбив Нікітенко. А з трибун видно було, що дев ятка воріт вже готова була прийняти снаряд. А потім стався ряд подій, які згодом призвели до голу. Кучеренко попресингував Мальцева в центрі поля, відібрав мяч і кинув в атаку Кобеця (Богдан, як і в кубковому матчі виконував роль форварда, але якщо з «Олімпіком» цей номер пройшов, то з «Іллічівцем»& Не вистачає Постолатьєва, ой як не вистачає). В останній момент Мальцев виправив свою помилку і в підкаті вибив м яч в аут. Чернігівці вкинули м яч з-за бокової дуже невдало і все той же Мальцев просто прикривши корпусом дав йому вийти за межі поля. Асистент арбітра показав «від воріт», але головний суддя чомусь призначив кутовий. І саме це призвело до взяття воріт. Кучеренко навісив на дальню штангу, де Рустамов головою відправив м яч у ворота. А ось тут - невеликий відступ щодо арбітра. Романов доволі часто опинявся в центрі подій. Неузгоджені дії з боковим суддею лише епізод. По-перше, ще при рахунку 0:1 в карному майданчику «Іллічівця» впав підкошений Кучеренко (свідомо не пишу «як підкошений», бо «як» тут недоречне удар по ногам футболіст отримав). Навіть якщо суддя вирішив, що порушення не було то де жовта картка за симуляцію?

Непослідовно. По-друге, судив Романов в «англійській манері» - давав пограти, але чомусь це стосувалось лише порушень з боку маріупольців жорстка гра з боку «Десни» відразу каралась штрафними і жовтими картками. А ще виникли небезпідставні претензії до лайнсмена, коли він у другому таймі тричі поспіль фіксував оффсайди, яких насправді не було& Після гри тренери команд та інспектор матчу довго розбирали моменти на відео у суддівській кімнаті& Але пора повернутися до гри. Через кілька хвилин після того, як рахунок зрівнявся «Десна» мала забивати вдруге. Дежа вю. Точнісінько такий кутовий у виконанні Кучеренко на дальній штазі замикав Покарінін. Нажаль, пробив повз ворота. Здалося, що чернігівці нарешті знайшли свою гру& І тут гості вийшли вперед. Вкотре на правому фланзі атаки Єсін опинився набагато швидшим ніж Рустамов і навісив в штрафний майданчик. Боровков виграв боротьбу за м яч, той відскочив до Маткевича, але досвідчений півзахисник махнув ногою повз шкіряну кулю. Тут як тут опинився Оберемко і з 7 метрів розстріляв ворота. В другому таймі «Десна» набагато більше контролювала м яч, але зиску з цього отримала нуль. Лише одного разу виник момент, коли глядачі схопились за голову. Кучеренко зі штрафного з лівого флангу низом влучив у сітку, але з зовнішнього боку. Зі східної трибуни здалось, що можна святкувати взяття воріт. На жаль, лише здалось. І це все! Як сказав після матчу Сергій Кучеренко-старший, попереду м яч не тримався гості вправно захищались, а футболіста, який би міг завершити атаку не знайшлось. Постолатьєв ще місяць точно гратиме (грижа - і операція в лікарів одеського «Чорноморця»), а Ігор Бобович, який повернувся з Білорусі, поки ще не готовий належним чином. Гості в другому таймі чітко відіграли в обороні, і кілька разів гостро контратакували. Спочатку Мельник відтіснив корпусом Чуланова, але метрів з 20 пробив вище воріт, а наприкінці гри подачу з кутового мало не перетворив на гол капітан «лєнінцев» Мальцев. Нікітенко зумів зреагувати на удар впритул. Перший екзамен не вдався. І найприкріше те, що по грі «Десна» зовсім не поступалась вчорашній команді «вишки». Просто гості витиснули максимум з двох помилок суперника. Будемо чекати ігор зі «Сталлю», «Оболонню» і «Нафтовиком» в рамках Кубку. От тоді і зробимо висновки щодо закономірності першого місця в таблиці.