НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Нафтовик-Укрнафта 1:2. Десна підхопила синдром Динамо? ###

"Десна" - "Нафтовик-Укрнафта" 1:2

Голи: Грибанов 32 - Єсип 84, Кікоть 90+3

«Десна»: Колєда, Анеліков, Стоян, Боровков, Гітченко, Єлісєєв, Поспєлов (Сердюк, 67), Єрмоленко (Рустамов, 90+1), Кондратюк (Орєхов, 85), Старенький, Грибанов.

«Нафтовик»: Дейнеко, Тарасенко, Юрченко (Кікоть, 76), Карпенко, Харченко, Бояринцев, Башлай (Прокурор, 77), Одинцов, Єсип, Вітер (Саванчук, 58), Каракевич (Погорєлов, 64).

Попередження: Єрмоленко – Тарасенко, Анеліков

В попередньому турі «Десна» втратила нічию в Луцьку в компенсований арбітром час після призначення доволі неоднозначного пенальті. Менш ніж за тиждень вдома сталася та ж сама прикрість: ведучи в рахунку, чернігівці під завісу гри не лише втратили перемогу, а ще й примудрилися програти на останніх секундах поєдинку. Добре, що цього разу арбітри відношення до результату не мали. Хоча й напомилялися (особливо в першому таймі), чим спровокували завжди спокійного керманича «Десни» Олександра Рябоконя вступити в жваву дискусію з головним рефері.

Стартовий відтинок матчу вийшов дивним. Склалося враження, що то «нафтовики» грають у себе вдома. Протягом перших 15 хвилин Колєда тричі рятував власні ворота, відбиваючи удари Вітера (двічі) і Каракевича, які фактично виходили сам на сам і розстрілювали рамку воріт «Десни».

Чернігівці ж вперед ходили вкрай рідко, а коли й вдавалися контратаки, то відразу впадала у вічі відсутність Кандаурова. Кращий бомбардир «Десни» Сергій Грибанов без партнера по атаці виглядав розгублено, за м’яч зачепитися не міг, а його удари здалеку були дуже неточними.

Гості ж панували в середині поля і часто розривали захист «Десни». Показовим був епізод на 24-й хвилині, коли Каракевич легко втік правим флангом від Анелікова, вийшов під кутом на ворота чернігівців, але, мабуть, не повірив у те, що можна пробити Колєду прямим ударом і віддав назад в центр на Одинцова, який самотньо майорів біля 11-метрової позначки. Той такого хитрого маневру не очікував, а тому пробив несильно і неточно.

Поступово «Десна» відсунула гру від власних воріт і… відкрила рахунок. Старенький в районі правого кута чужого штрафного майданчика розвернувся обличччям до воріт і несподівано сильно пробив. М’яч, судячи з початкової траекторії, мав пролетіти на кілька метрів від дальньої стійки воріт, але на його шляху опинився Грибанов. Форвард навіть не зрозумів, що сталося і не встиг відхилитися від удару, а м’яч, зрикошетивши об його груди, вкотився в сітку.

Другий тайм «Десна» розпочала з кількох поспіль небезпечних моментів. Єрмоленко, увірвавшись з лівого флангу в карний майданчик гостей, дотепно перекидав м’яч через воротаря у дальній кут, але снаряд опустився на сітку воріт. Поспєлов втік по правому флангу і видав шикарну передачу врозріз в центр на Старенького. Нажаль, Сергій відпустив м’яч на відстань, достатню для того, щоб Дейнеко встиг вийти з воріт і ліквідувати вихід сам на сам. Вдруге свій подвиг кіпер «Нафтовика» повторив за кілька хвилин, коли знову самовіддано кинувся в ноги Єрмоленку, що вийшов сам на сам по правому флангу.

Захист «Нафтовика» в цей момент нагадував прохідний двів, а про атаку гості навіть іне думали. Показовою в цьому плані стала гучна суперечка Дейнеко і Тарасенко, яку в середині другого тайму чуло ледь не півстадіона. Воротар кричав, щоб захисник біг вперед зрівнювати рахунок і не притискався до воріт, а Тарасенко… рекомендував своєму партнерові по команді йти за всім відомою адресою.

Під завісу гри чернігівці помітно втомилися (дається взнаки кадровий дефіцит) і охтирчани почали все більше часу проводити на чужій половині поля. Саме в ці хвилини двічі провалився захист чернігівської команди.

На 84-й хвилині Єсипу дозволили спокійно прийняти м’ч на лінії штрафного майданчика, дозволили розвернутися йому обличчям до воріт, прицілитися і влучно пробити в нижній кут воріт. А вже на останніх секундах Кікоть, який так само стояв спиною до воріт (відразу за ним було два захисники і воротар) отримав всі преференції для того аби з розвороту закотити (саме закотити!) м’яч від штанги у ворота. Все це відбувалося майже на лінії воротарського майданчика. Без коментарів…