НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Олександрія 0:0. Тут не до футболу ###

"Десна" - "Олександрія" 0:0

«Десна»: Федоренко, Щедраков, Боровков, Старенький, Рустамов, Зарицький, Євстафієв, Пічкур, Шарпар, Зейналов, Кілікевич (Гребінюк,46)

«Олександрія»: Паньків, Чередніченко, Тарасенко, Нікітін, Суспіцин, Гитченко, Запорожан, Сирота, Смалько (Маринчук, 86), Лисюк, Кирилов (Радченко,90+2)

Спортивна складова матчу «Десна» - «Олександрія» відійшла навіть не на другий план. Ще напередодні з’явилися чутки про нового президента клубу (третього за півроку). І до гри він був представлений гравцям «Десни».

Отже, Олександр Поворознюк – генеральний директор ТОВ «Агрофірма «П’ятихатська». Родом з Кіровоградщини. До футболу не просто небайдужий, а навіть займався цим видом спорту і у 1986 році виступав за дубль «Кривбасу». Прийшов в «Десну» разом зі своїм партнером по бізнесу Валерієм Коротковим два місяці тому. Але 13 травня став повноправним власником клубу і його новим президентом (Коротков пішов ніби-то через проблеми зі здоров’ям).

Новий президент пообіцяв кілька речей які можна буде відстежити вже в найближчому майбутньому

1. Виплатити всю заборгованість перед футболістами до 1 червня.

2. Організувати поїздку команди в Луцьк без тих проблем, які існували при виїзді в Алчевськ (гравці добиралися мікроавтобусом і власними авто вночі).

Щодо перспектив, то наразі перед командою стоїть завдання посісти за підсумками цього чемпіонату 3-є місце. Вже потім, виходячи з власних фінансових можливостей, пан Поворознюк буде підсилювати склад і ставити завдання виходячи з майстерності наявних футболістів.

Булла озвучена й приблизна цифра. Президент, агрофірма якого вирощує пшеницю та інші зернові на 12 тисяч гектарах землі, свій річний прибуток оголосив на рівні 12-15 мільйонів гривень на рік. З них 6-8 мільйонів він готовий витрачати на команду.

Що стосується гри, то розповідати майже нема про що. В першому таймі взагалі можна було заснути (якби не пронизливий вітер, то так би й сталося). Перевага гостей, які приїхали без п’яти гравців основи (Куций, Шупік, Забара, Козаченко, Кременчуцький), але відсутність гострих моментів, дальні неточні удари і стандарти, які так нічим гострим і не завершувалися. Ось і всі розваги для глядачів в перші 45 хвилин гри. «Десна» атакувала рідше, але гостріше. Найкращий шанс втратив Кілікевич, який після зкидки головою від Зейналова опинився у вигідній позиції по центру воріт на лінії карного майданчика, але пробив значно вище.

Гості, правда, забили один гол вже в компенсований час, але Кирилов порушив правила аж двічі. Причому лайнсмен (зафіксував офсайд) і головний арбітр (зафіксував напад на воротаря) одночасно дали знати про порушення.

Другий тайм вийшов дещо цікавішим і знову пройшов за переваги олександрійців. Кирилов знову опинився в офсайді, коли вискочив сам на сам з воротарем «Десни» і влучив в поперечину. Смалько здійснив класний рейд лівим флангом, обіграв Рустамова і Зарицького, проскочив повз Щедракова і зовсім трошки не влучив в дальній кут воріт. А потім Кирилов таки домігся свого і єдиний раз за весь матч обіграв чернігівський захист в грі «опинитися в офсайді». Але вискочивши на побачення з Федоренко, форвард гостей переграти його не зміг. Запорожан небезпечно бив в ближній нижній кут зі штрафного – знову Федоренко на місці…

А потім все мало не закінчилося голом «Десни». Йшли вже компенсовані арбітром хвилини, коли Шарпар, одним рухом розвернув навколо себе двох суперників в чужому штрафному і з розвороту пробив по воротах Паньківа метрів з 9-10. Воротар гостей встиг зреагувати і в карколомному стрибку зумів врятувати команду від поразки.