НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Десна - Олександрія 2:1. Памяті Юхима Школьнікова ###

Перша ліга. "Десна" - "Олександрія" 2:1

Голы: Мостовий 12, Грибанов 88 - Богданов 40

«Десна»: Пилипенко, Анеліков, Боровков, Стоян, Євстафієв, Кобець (Єлісєєв, 90), Сердюк (Поспелов, 35), Єрмоленко (Кожем’яченко, 68), Войнаровський (Старенький, 69), Кондратюк, Мостовой (Грибанов, 80).

«Олександрія»: Паньків, Куций, Чередніченко, Кременчуцький, Смалько, Соляник (Кирилов, 46), Зейналов (Пономар, 70), Богданов, Шупік, Котенко, Целих (Прокопченко, 89).

«Десна» зобов’язана була перемогти. По-перше, це була перша домашня гра після смерті Юхима Школьнікова (хвилина мовчання перед матчем і шикарний банер з зображенням Тренера на фанатському секторі). А по-друге, вечір п’ятниці мав задати настрій на весь вік-енд, під час якого Чернігів буде святкувати День міста.

І вже на першій хвилині чернігівці могли забивати. Це Кондратюк приклався до м’яча зльоту. Паньків (кар’єра якого в «Десні» тривала всього один тайм, який він провалив і був звільнений) з гарматним пострілом впорався не без складнощів. Трохи згодом так само з-за меж карного майданчика бив Кобець, але в рамку не влучив. А простріл Сердюка з лівого флангу Мостовой ледь не перетворив на гол – завадив Чередніченко, який видряпав м’яча прямо з ноги чернігівця.

Тиск «Десни» перетворився на гол на 12-й хвилині. Мостовой поборовся за м’яч з Чередніченко, відтіснив захисника корпусом і вискочив сам на сам. Ледь увійшовши в штрафний майданчик, форвард «Десни» низом пробив в дальній кут. 1:0.

А от після цього на добру годину ініціативу повністю до рук прибрали гості. Спочатку Котенко ледь не повторив досягнення Мостового один в один. Але Боровков зіграв краще Чередніченка і конкурс «штовхання корпусами» виграв. А інакше форвард виходив би сам на сам. Згодом Котенко, змістившись з лівого флангу сильно пробив в ближній кут. Пилипенко був уважним.

До перерви і півгодини після неї підопічні Ковальця повністю контролювали центр поля і вели гру. Але Пилипенку лічені рази доводилося вступати в гру - захисники «Десни» не дозволяли суперникам почуватися вільно, а удари здалеку були геть неточними. Єдиний же по-справжньому гострий момент перетворився на гол. Богданов першим опинився на підборі і пробив метрів з 15 прямо по центру воріт. Кіпер «Десни» зреагував і підставив кулак, удар був настільки потужним, що це нічого не змінило - 1:1.

Гості тиснули. Особливо добре працювали фланги, де активно діяли Кременчуцький, Пономар (праворуч) і Шупік (ліворуч). Але… Дивіться першу частину попереднього абзацу. Що ближче був фінальний свисток, то дужче хотілося аби він пролунав швидше. І тут…

Одна з небагатьох контратак «Десни» завершилася падінням Грибанова на лівому фланзі атаки. Арбітр, який провів матч не надто вдало (постійні свистки, ігнорування грубої гри з боку гостей, яка призвела до травми Сердюка і т.д.) зафіксував фол. Навіс - і сам же Грибанов виграє повітря у захисників і головою підправляє м’яч в сітку.

Останні хвилини стали бенефісом Єлісєєва. «Олександрія», яка кинулася відіграватися мала непоганий шанс, але гравець «Десни» спочатку по-хокейному заблокував потужний удар прямо по центру метрів з 18, а потім встиг ще й в атаку збігати. Причому ледь не забив – м’яч після його удару головою з лінії воріт вибив хтось з гравців гостьової команди.

Після матчу новий старий тренер «Десни» Олександр Рябоконь (нарешті він владнав всі формальності і тепер офіційно є головним тренером команди) подарував певні надії. Нарешті футболісти і працівники клубу отримали зарплату (інше питання – за який місяць), а проблеми з харчуванням і транспортом наразі зняті. Ну і добре. Гроші є, результат також… Може й Гра з’явиться.