НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Волинь - Десна 1:3. Три стандарти – три голи ###

Волинь 1:3 Десна
Третяк 83   Колодін 21, Круковець 28 (пен.), Єрмоленко 64
Федорчук, Романець, Донець, Бобух, Рубцов (Власко, 87), Рибковський, Кінаш (Ковб, 73), Хачериді, Єременко (Третяк, 46), Сокіл (Максимюк, 46), Майдан (Неділько, 70)   Коледа, Станкевич, Черній, Щедраков, Чуланов, Бабор (Тимошенко, 75), Єрмоленко (Яловець, 68), Круковець, Ярошенко (Антипов, 60), Колодін (Мурашко, 64), Кожемяченко (Алаєв, 78)
Попередження: Романець 27, Бобух 63   Попередження: Чуланов 16 , Єрмоленко 56

Такого результату не очікував ніхто. Навіть незважаючи на те, що майже половина гравців „Волині”, які вийшли на поле, була молодші 19 років, а Власку, котрий вийшов на заміну, взагалі лише 16. Але... Три стандарти – три голи.

Взагалі матч розпочався атаками “Волині” і вже на 1-й хвилині в двох метрах від карного майданчика збивають Єременка. Небезпечний штрафний взявся виконувати Донець, але влучив у стінку і в результаті лише кутовий.

Перший небезпечний момент біля воріт господарів виник на 8-й хвилині, коли при подачі кутового на виході помилився Федорчук, та свого кіпера підстрахували захисники і вибили м’яч подалі від воріт. Наступна десятихвилинка була за лучанами. Спочатку Хачеріді обіграв кількох захисників, ввірвався в штрафний, але задалеко відпустив шкіряного і тому захисники встигли винести кулю на кутовий. Після подачі кутового впритул головою бив Майдан – над воротами. Потім знову відзначився Хачеріді, який в черговий раз накрутив кількох захисників, та знову затягнув з ударом і захисники встигли забрати ліквідувати небезпеку.

А от наступний момент вже виявився гольовим, тільки виник він, на жаль, вже у воріт “Волині”. Колотнеча в карному майданчику господарів завершилась не надто зрозумілим призначенням вільного удару десь метрів за 6-7 від воріт. Покарання було виконано чітко: відкат в сторону і гарматний постріл Колодіна – м’яч потрапляє у Федорчука і рикошетом від того влітає у ворота.

В три наступні хвилини господарі могли тричі зрівняти рахунок: спочатку ніхто не встиг замкнути простріл Рубцова з лівого флангу вздовж лінії воротарського майданчика, далі рахунок мав зрівнювати Єременко, якого вивели один на один з голкіпером, але м’яч, що був перекинутий через воротаря, з порожніх воріт виніс захисник гостей. І, нарешті, знову Єременко бив зльоту після подачі кутового зліва – над воротами. Гості ж на ці потуги “Волині” відповіли ще одним голом. Спочатку була пристрілка: на 27-й хвилині Колодін пробивав штрафний, шкіряний від рук воротаря потрапив у поперечину і вилетів за межі поля. Та вже наступна атака принесла результат. В боротьбі з Романцем в карному майданчику впав хтось з гравців “Десни”, суддя відразу призначив пенальті... Федорчук напрям пострілу вгадав, але дотягнутися до м’яча не зміг. 0:2.

В кінці тайму кожна команда ще по разу могла змінити рахунок на табло. Спочатку перспективний вихід 3 в 2 пасом в руки воротарю зірвав Єременко, а потім вже вихід один на один з кіпером “Волині” в останній момент ліквідували захисники господарів. А завершилась перша половина гри дальнім пострілом Донця, але прямо в руки стража воріт гостей.

Другий тайм розпочався з небезпечного удару чернігівчан метрів з восьми, але Федорчук витягнув м’яч з лівої “шістки”. Небезпечний момент на 61-й хвилині змарнував Майдан: після прострілу справа Третяка нападник пробив метрів з п’яти, але вище воріт. А далі був знову гол: Бобух зірвав небезпечну атаку метрів у 2-3-х від лінії карного і отримав жовту картку, але біди на цьому не завершились. Єрмоленко кладе сферу точно в ліву “дев’ятку”, воротар “Волині” безсилий...

Далі команди просто догравали гру, спалахуючи лише зрідка гострими моментами. Так, гості могли ще двічі збільшити розрив у рахунку: обидва рази небезпечні моменти створював Яловець. На 76-й хвилині його удар в нижній кут потягнув Федорчук, а ще через 5 хвилин він не зміг точно замкнути простріл з району одинадцятиметрової позначки.

“Волинь” зуміла забити лише гол престижу: Хачеріді вивів Третяка “тет-а-тет” з голкіпером “Десни” і той відквитав один м’яч.

Далі був ще один небезпечний удар Антипова уже в доданий час, але наш кіпер достав цей м’яч. І все – фінальний свисток.