НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Волинь - Десна 2:1. Вистраждали... ###

"Волинь" - "Десна" 2:1

Голи: Кану 59, Рибальченко 90+1 (пен.) - Єрмоленко 6

Як і очікувалося, матч «Волині» проти чернігівської «Десни» видався дуже непростим для лучан. Гості грали від щільної оборони і билися на полі до останнього, намагаючись відібрати у господарів хоча б очко. Відверто кажучи, якби чернігівська команда з таким завзяттям грала у всіх поєдинках, то, напевно, була б одним з головних претендентів на підвищення в класі. Початок зустрічі виявився багатообіцяючим. Вже на першій хвилині глядачів порадував Ндоє. Підібравши м’яч, голкіпер вийшов з карного майданчика і надпотужним ударом послав шкіряного через усе поле… під поперечину воріт суперника. З неабиякими труднощами Коледа перевів м’яч на кутовий. За дві хвилини волиняни заробили право на штрафний з правого кута карного і Кінаш, немов рукою, закидав шкіряного через стінку у ближній кут, проте м’яч влучив у сітку із зовнішнього її боку. А на 7-й хвилині гості організували контратаку. Помилка захисників господарів дозволила деснянцям пройти лівим краєм і після пасу в центр вільний Єрмоленко відправив м’яча в сітку – 0:1. Швидкий успіх додав упевненості гостям і вони ще кілька разів пробували розривати захист «Волині» стрімкими контрвипадами. Та, попри певні огріхи, оборонці господарів шансу пробити по воротам чернігівцям більше не дали. Натомість «Волинь» чи не усією командою сиділа на половині поля «Десни», намагаючись знайти щілину у масованому захисті. Першим мав можливість зрівняти рахунок Герасимюк, але після удару метрів з восьми м’яч зрізався у нього з ноги і пішов повз ціль. На 24-й хвилині вдало підключився до атаки Лісовий, увірвався в карний і потужно пробив, але прямо у воротаря. За п’ятнадцять хвилин після подачі кутового зумів виграти верхову боротьбу Шарпар і підрізав шкіряного у «дев’ятку», але м’яч влучив у поперечину, а за мить з вигідної позиції вище воріт бахнув Лісовий. Загалом перша половина гри пройшла за відчутної переваги господарів, але пресинг і самовіддана гра в обороні дозволили гостям нейтралізувати більшість передач і цим дещо нівелювати потуги волинян.

Після перерви «Волинь» масовано пішла вперед і притисла деснянців до власних воріт так, що оборонятися вони змушені були усією командою, коли усі одинадцять гравців подовгу сиділи у власному карному, з усіх сил створюючи перешкоди для господарів. В дебюті досить активно діяв свіжий Рибальченко, однак на 47-й хвилині, перебуваючи метрів за десять від воріт, вдарив повз стійку. А далі пішла така облога й обстріл воріт гостей, що ті берега не бачили… Герасимюк з гострого кута влучає в сітку із зовнішнього боку, головою б’ють Гошкодеря та Кану – обидва рази у сантиметрах над поперечиною. Зрештою, на 60й хвилині Герасимюк подав штрафний з лівого флангу у центр карного і довгоочікуваний новачок «Волині» Кану з лінії воротарського підрізав шкіряного точно у сітку – гол!!!

Оскільки нічия лучан не влаштовувала аж ніяк, то вони продовжили свій тиск й надалі і вже за хвилину Герасимюк пробивав штрафний з тієї ж точки, але м’яч пролетів над поперечиною, а за дві хвилини головою з кута воротарського бив Лісовий –також неточно. Гості ж до воріт «Волині» дійшли одного разу за весь тайм і у першому ж випадку мали непоганий шанс відзначитися. На 65-й хвилині Єрмлоенко чудово пробив зі штрафного зліва з лінії карного під поперечину, але Ндоє майстерно справився з цим пострілом і перевів м’яч на кутовий. Надалі ж «Десна» міцно засіла у власний карний, відстоюючи нічию. Найпомітнішою особою у її складі у ці хвилини став голкіпер Коледа. Якби на грі був присутній Мирон Маркевич, то збірна України стовідсотково отримала б нового воротаря. Коледа насправді творив дива у рамці і тягнув усе, що можна й не можна було дістати. На 73-й хвилині Лісовий потужно вдарив з лінії карного в нижній кут – Коледа відбив і той же Лісовий добивав у падінні через себе під стійку в нижній – і знову воротар у стрибку витягує цей м’яч. 76-й хвилина – Пічкур прорвався в штрафний майданчик удар... і м’яч у Коледи. На 79-й хвилині Герасимюк чудово вирізав м’яч з правого флангу на дальню стійку, Рибальченко виграв верхову дуель і головою пробивав у незахищену «дев’ятку», та м’яч пройшов у сантиметрах від хрестовини. Здавалося, що ворота гостей, як і їх голкіпер зачаровані. На 82-й хвилині Коледа взяв дальній постріл Пічкура у нижній лівий. Затим – неймовірний сейв кіпера, коли той витягнув удар Лопеса метрів з десяти з розвороту з відскоком від землі. Просто неймовірно!!!

М’яч літав в штрафному майданчику гостей, крутився навколо нього, одних лише кутових господарі подали стільки, що на три-чотири матчі вистачить, а час невблаганно збігав. І коли вже здавалося, що матч так і завершиться внічию, господарі отримали ще один шанс. На першій доданій арбітром хвилині після пасу в центр карного Рибальченко головою скинув м’яч на дальній кут, Сімінін рвонув за шкіряним, а Рустамов, пропустивши цей ривок, замість того, щоб вдарити по м’ячу з усієї сили лупонув ззаду по ногах оборонця «Волині» - одинадцятиметровий. Вирок чітко виконав Рибальченко. Дуже важка перемога лучан ще на один крок наблизила їх до виконання поставленої мети.