НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Закарпаття - Десна 2:1. Майстер-клас від арбітра... ###

Закарпаття 2:1 Десна
Бурий 24, 36   Антіпов 67
Бабенко, Чижевський (Моргунов 87), Антонюк, Данаєв, Маліцький, Козоріз (Кополовець), Єсін, Крьока (Дано 64), Бурий, Браіла (Бундаш 57), Нестерук   Литвин, Богатир, Полуницький, Вертелецький, Чуланов, Щедраков (Легеда 90), Поліщук, Кожемяченко, Ярмоленко (Антипов 60), Колодін, Гавриш
Попередження: Нестерук 63   Попередження: Щедраков 84

В гості до ужгородців приїхала команда з найгіршим захистом і одним із найрезультативніших нападів. Всі очікували протистояння кращого захисту, ФК”Закарпаття” пропустило тільки 8 м’ячів, проти одного із найрезультативніших нападів.

Нажаль час гри було назначено на 14:00, адже на стадіоні „Авангард” в Ужгороді так і не працює освітлення поля, тож глядачів прийшло не багато.

Гра розпочалася зі штурму господарів поля, які вже на початку зустрічі мали декілька нагод для того, щоб забити гол.

На 2-й хвилині Маліцький падає в карному майданчику „Десни”, та суддя не піддався на провокацію гравця і не назначив пенальті. Штурм воріт „Десни” продовжувався увесь перший тайм, та оборонці гостей грали надійно. Непогану нагоду забити перший м’яч у ворота „Десни” мав Браіла на 14-й хвилині, пробивши з 25 метрів в дальній кут, та воротар відбив цей небезпечний удар.

Гості створили свій момент на 21-й хвилині. Після навісу з кутового і удару нападника „Десни” м’яч просвистів в сантиметрах від бокової стійки воріт.

Гола довелося чекати до середини першого тайму, а точніше до 24-ї хвилини, коли Бурий після навісу вдарив головою в дальній від воротаря кут і таким чином вивів свою команду вперед. „Закарпаття” не спинилося із своїми атаками. Другий гол назрівав. Так на 35-й хвилині той же Бурий ударом в ближній кут з 10-ти метрів робить рахунок 2-0. Навіть при 2-0 було повне домінування господарів поля.

Другий тайм дещо відрізнявся від першого. Ужгородці, очевидно, свідомо віддали ініціативу гостям і надіялися на контр-атаки. „Закарпаття” досить помітно зменшило швидкості, що призвело до того, що гра стала досить млявою і можна сказати нецікавою. На 64-й хвилині дещо оживили публіку дії нападника ужгородців Нестерука, який обіграв один-на-один голкіпера і вийшовши на порожні ворота пробив, та в останній момент оборонець гостей вибив м’яч із порожніх воріт. Уже не в перший раз спрацювало правило – не забиваєш ти, то забивають тобі. На 65 хвилині Антіпов, який вийшов на заміну, пройшовши по правому фланзі обіграв Чижевського і пробив з гострого кута і таким чином зробив рахунок 2-1. Гравці „Десни” намагалися вирвати бодай очко, та це їм не вдалося. Оборонці „Закарпаття” більше не допускалися помилок.

Ще хотілося сказати пару слів про сьогоднішнього арбітра. Якщо б була десятибальна оцінка дій арбітра, то арбітру який судив сьогоднішню гру можна було б дати тверді 9 балів. З погляду на суддівство підзвітний матч був найкращим у цьому сезоні! Так би і далі, можливо тоді б зникли чутки про підкупи суддів.