НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Десна - Княжа 0:0. На полі так сухо, що навіть в горлі пересохло ###

"Десна" - "Княжа" 0:0

«Десна»: Сиротюк, Сангаре, Боровков, Чуланов, Бабор (Пісний, 68), Старенький (Комягін, 75), Щедраков, Кобець (Євстафієв, 64), Кучеренко, Гребінюк (Рудой, 81), Буленок (Буняк, 46).

«Княжа»: Байрашевський, Башлай, Курилко, Налигач, Мостовий, Куянов, Курневич, Лупашко, Литовчак (Морозов, 65), Чепурненко (Козьбан, 70), Мандзюк.

Навіть дощ, що почався над стадіоном імені Гагаріна в Чернігові і другому таймі, не зміг намочити «сухий» результат футбольного матчу між «Десною» і «Княжою».

Вже втретє поспіль чернігівці закінчують матч з рахунком 0:0, хоча цього разу, безперечно, моментів було більше ніж півтора і два з половиною в перших іграх.

Першими мали б забивати чернігівці. Саме чернігівці, а не чернігівець, бо шанси мали відразу два футболісти «Десни». На 9-й хвилині Бабор втік на правому фланзі і прострілив у штрафний, де без догляду захисників «Княжої» залишилися Старенький і Кобець. Перший вже замахнувся для удару, але чомусь вирішив пропустити м’яч далі, де Кобець перетнувся з ним своєю ногою у невдалій точці – удар прийшовся в газон, після чого м’яч відскочив за ворота.

Гості відповіли шикарним моментом імені Литовчака-Сиротюка. Перший несподівано для суперників розвернувся і зльоту хвацько пробив метрів з 28, але Сиротюк «акі яструб» зумів відбити м’яч, який летів в самісіньку дев’ятку. Ефектно, а головне ефективно!

Після такого початку команди трохи заспокоїлися і гра аж до самого кінця проходила за звичним сценарієм: «Десна» атакує і має помітну перевагу, а гості безпомилково грають в обороні і гостро контратакують. При цьому попереду чернігівці, зіткнувшись зі щільним захистом просто не знали що робити з м’ячем. І лише іноді така гра вибухала цікавими епізодами. Причому переважно вони відбувалися дуплетом.

На 22-й хвилині Старенький вискакував сам на сам після довгої передачі Щедракова зі своєї половини поля, але протягом 2-3 секунд тричі порушив правила. По-перше, заліз у офсайд, по-друге, пас прийняв за допомогою лівої руки, а по-третє, небезпечно зіграв проти воротаря гостей, який вискочив на перехоплення. Мандзюк відповів незвично. Спочатку за допомогою пресингу біля штрафного «Десни» відібрав м’яч у Чуланова, вискочив під кутом сам на сам, але за секунду віддав шкіряну кулю… Сиротюку, ледь котнувши м’яча в бік воріт.

На 38-й хвилині Мандзюк небезпечно пробив з-за меж штрафного, Сиротюк знову врятував команду і тут же зробив серйозний «втик» улюбленцю чернігівської публіки Сангаре, який дозволив форварду «Княжої» пробити.

А за дві хвилини вже Бабор міг розраховувати на «втик» від партнерів. Вдало зігравши на межі офсайду наш хавбек вискочив з Байрашевським сам на сам, але пробив хоча й сильно, але безхитрісно – прямо в кіпер, що кинувся напереріз.

Другий тайм теж почався дуплетом. Гребінюк, абсолютно непомітний у першому таймі з центра поля здійснив слаломний прохід, «розкидав» трьох суперників, але вчасно не віддав пас і уткнувся в наступного суперника вже на лінії штрафного. А у контратаці Мандзюк з вигідної точки вдарив вище воріт.

Наступна обопільна небезпека датована серединою тайму. Причому це, мабуть, були найгостріші моменти у обох команд. Старенький мало не перетворив навіс з правого флангу у гол-красень, але його удар зльоту, прийняла на себе поперечина. А гості комбінацію: прохід правим флангом – подача – удар завершили неточним уларом головою Мандзюка. Причому йому в районі 11-метрової позначки ніхто не заважав точно замкнути пас Курневича. Сталося це на 65-й хвилині, після чого команди до кінця гри реалізовували звичний сценарій: перевага «Десни», чітка гра у захисті «Княжої» і безпорадність атакувальної ланки господарів.

І лише Рудой за пару хвилин до фінального свистка згадав свій шалений гол у грі проти «Миколаєва» в минулому чемпіонаті (на 93-й хвилині метрів з 30 в дальню дев’ятку парашутом) і спробував повторити. Байрашевський без проблем впорався.

Прес-тайм

Післяматчева прес-конференція пройшла без головного тренера гостей Віктора Догадайла. Як розповів тренер Віталій Левченко, який «віддувався» за головного, наставник «Княжої» під час гри зірвав голос і розмовляти не може. Та й сам Віталій обмежився лише звичними компліментами на адресу суперників і висловив задоволення першим набраним очком.

А от Сергій Кучеренко радів лише одному:

- Хорошо только то, что «ноль» сзади. По большому счету, соперники у наших ворот за три первых игры только один голевой момент создали. К вратарю и защитникам у меня претензий нет. А вот что касается нападающих и полузащиты – есть масса претензий. Гребинюк правда полтора месяца сидел на чемоданах, ждал, как устроится его карьера. И Старенькому неким оправданием может служить недавняя травма, после которой он еще не успел набрать оптимальную форму. А вот что происходит с Щедраковым, Бабором, Кучеренко, я не знаю. Людей словно подменили. А ведь это полностью наша средняя линия, которая выпала из игры. Да и юные нападающие, что Буленок, что Буняк, на сборах, когда нет ответственности за результат, гоняли отлично, а в официальных матчах «пропали». Хорошо хоть Сердюк возвращается, заявим его, и будет возможность выпускать молодого футболиста, который уже поиграл в первой лиге…

Також Сергій Кучеренко-старший пообіцяв, що найближчими днями планується вирішити питання щодо двох новачків: форварда, ім’я якого називати поки зарано і воротаря Андрія Федоренка. Цей 24-річний вихованець чернігівського футболу грає нині в Румунії, в клубі «Чехлаул», куди потрапив через Москву («Академіка»), Ярославль («Шинник»), Алчевськ («Сталь») і дубль бухарестського «Динамо».