НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Олександрія - Десна 1:0. Відродження Олександрії ###

Тарасенко 28
Шевченко, Куций, Первак, Сирота, Казанюк, Тарасенко, Запорожан, Гітченко, Пономар, Мельник, Буличов Нікітенко, Сангаре, Боровков, Панчук, Євстафієв, Панченко, Кобець, Рудий, Сердюк, Кучеренко, Швець
Первак 7, Мельник 49, Куций 90 Панченко 21, Кобець 45, Панчук 48, 70
Панчук 70

Після стартового свистка, олександрійці, як і належить господарям почали атакувати ворота Десни, але робили це обережно, не забуваючи про захист власних воріт. Активними діями вирізнявся Максим Сирота, який грав другий матч поспіль в основному складі «Олександрії». Хвилин за 8-10 чернігівці вирівняли гру, провели декілька контрвипадів. А вже на 16-й хв. мали нагоду відзначитись, - Швець виходив один на один з голкіпером олександрійці, але в відчайдушному підкаті капітан господарів Віталій Первак вибив м’яч за межі поля. На 27-й хв. Максим Сирота заробив для олександрійців перспективний штрафний удар майже по центру воріт біля лінії штрафного майданчику. Сам же взявся його пробивати, але влучив в голову чернігівського гравця, що стояв в стінці. Олександрійці проводять ряд небезпечних атак, одна з яких і завершується голом. На 27-й хв. м’яч верховою передачею направлено до штрафного майданчику Десни, чернігівці намагались вибити головами його подалі – олександрійці ж – запхати в сітку воріт. Довго круглий скакав від одних до інших, доки найхитріший Первак не зкинув його на правий фланг на Казанюка. Той підвів голову, оцінив ситуацію і зряче подав. Подачу влучним ударом замкнув Гітченко. Нікітенко, в цьому епізоді і раніше, міг би зіграти краще. Гравців «Десни» пропущений м’яч розворушив, вони почали створювати небезпечні випади. Олександрійці почали порушувати правила. Після чергового штрафного удару метрів з 30-ти, м’яч пролетів поряд зі стійкою, здійнявши хмарку пилу. Здалося, що Шевченко був не готовий до цього пострілу. На цьому небезпечні моменти в першому таймі закінчились.

Другий тайм розпочався неквапливою грою в центрі поля. Перший небезпечний момент створили олександрійці на 52-й хвилині. Буличов прорваввся по правому флангу і бив низом в дальній кут, але голкіпер потягнув, перевівши м’яч на кутовий. Подача з кутового і Первак на дальній стійці не попав по м’ячу, інакше - був би гол. За декілька хвилин «Десна» відповідає своєю атакою – подачу з правого флангу завершував Швець ударом в падінні головою. Але м’яч полетів по центру і точно в руки Шевченку. Знову момент у чернігівців – після кутового головою підрізав м’ячик Кобець, але не влучив в ворота. Після цього тренери проводять ряд замін. А на 70-й хвилині Андрій Панчук отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася в червону. І почалася, як то кажуть, гра без воріт. У «Десни» в атаці мало, що виходило, а олександрійці вміло захищались і, по можливості, контратакували. Фінальний свисток зафіксував таку довгождану перемогу.